OTELİMİZ

OTELİMİZ

Hilal Doğa Oteli çam ormanları ile çevrili 15000 metrekare alan üzerine kurulmuş, 25 adet Ahşap Ev, Restaurant, Cafe, 2 Türk Hamamı, 4 Aile Havuzu, 4 Spa ve yürüyüş alanlarından oluşmaktadır. İçerisinde, gelen misafirlerimizin rahatı için hertürlü konfor düşünülmüştür. Aileniz ile Birlikte sağlık ve huzur bulacağınız bu adreste odalarımız çağdaş, hijyenik ve teknolojik olarak abartısız, sade ve sadece Ahşap malzemeler kullanılarak dizayn edilmiştir. Ailenizle muhteşem çam kokusunda otantik renklerde döşenmiş evlerde dinlenmenin zevkine varabilirsiniz.

RESTAURANT

Yazları doğanın huzurunu hissedebileceğiniz kamelyalarımızda, kışları ise ahşapın sıcaklığı eşliğinde yemek yiyebileceğiniz kapalı restaurantımızda hizmet vermekteyiz. Herşey dahil konseptinde çalışmakta olan restaurantımızda tamamen doğal, Türk mutfağının seçme ev yemekleri, bol çeşitli menüsü ile sizler için hazırlanıp, misafirlerimizin konforu için tamamen bizim tarafımızdan servis edilmektedir.

KAMELYALAR

Kamelyalarımızda Kazdağlarının Oksijenine, Otelimizin lezzetli ve sağlıklı yiyecek ve içeceklerine doyacaksınız, Her gün geleneksel kahvaltınızı kamelyanıza servis edilir. Tesisin barında çeşitli içeceklerin tadın çıkarıpı Kazdağları manzarası eşliğinde oksijenin çigerlerinze dolduğunu hissedeceksiniz.. Eşsiz Kaz Dağı manzarasıyla huzuru burada bulacaksınız, buna eminiz.

TERMAL AİLE HAVUZLARI

Özel rezervasyon yaptırarak sadece ailenizle birlikte vakit geçireceğiniz ve alkali termal suyumuzun faydalarından yararlanabilceksiniz,

YÜZME HAVUZLARI

Otelimizde Bay - Bayan olmak üzere 2 adet açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu yüzme havuzlarında pH derecesi 9.03 olan alkali termal su kullanılmaktadır. Açık yüzme havuzlarında da termal sularımızın tadını çıkarabilirsiniz.

TÜRK HAMAMLARI

Türk hamamlarımızda tarihten gelen osmanlı geleneğindeki gibi vücudunuzdaki tüm toksinlerden arınıp yeni güne daha zinde başlayabilirsiniz. pek çok hastalığa şifa sağlayan termal sularla birlikte Anadolu’nun vazgeçilmez bir kültürü olan hamam kültürü de yaygın olarak tercih edilir. Hilal doğa Oteli, kazdağları arasında öne çıkan Türk hamamı ve hamam ile birlikte sunduğu termal havuzu, SPA ve masaj hizmetleri ile herkesin ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun çözümler sunuyor.