Sağlık ve Huzurun Buluştuğu Cennet Kazdağları...
Rezervasyon: 0286 793 70 02
TESİSLER

GENEL BİLGİ


Tesislerimiz

Hilal Doğa Oteli çam ormanları ile çevrili 15000 metrekare alan üzerine kurulmuş, 25 adet Ahşap Ev, Restaurant, Cafe, 2 Türk Hamamı, 4 Aile Havuzu, 4 Spa ve yürüyüş alanlarından oluşmaktadır. İçerisinde, gelen misafirlerimizin rahatı için hertürlü konfor düşünülmüştür. Ailenizle muhteşem çam kokusunda otantik renklerde döşenmiş evlerde dinlenmenin zevkine varabilirsiniz. Sakin ve huzurlu ortam büyük şehirlerin stresinden ve yoğunluğundan kurtulup güne ruhsal ve bedensel arınmış olarak başlayabilirsiniz.


RESTAURANT


Restaurant

Yazları doğanın huzurunu hissedebileceğiniz kamelyalarımızda, kışları ise ahşapın sıcaklığı eşliğinde yemek yiyebileceğiniz kapalı restaurantımızda hizmet vermekteyiz. Herşey dahil konseptinde çalışmakta olan restaurantımızda tamamen doğal, Türk mutfağının seçme ev yemekleri, bol çeşitli menüsü ile sizler için hazırlanıp, misafirlerimizin konforu için tamamen bizim tarafımızdan servis edilmektedir.


CAFE


Restaurant

.


TÜRK HAMAMI


Türk Hamamı

Türk hamamlarımızda tarihten gelen osmanlı geleneğindeki gibi vücudunuzdaki tüm toksinlerden arınıp yeni güne daha zinde başlayabilirsiniz.


HAVUZLAR


Restaurant

Sadece size özel termal aile havuzlarımızdan faydalanabilirsiniz.